Eurotexso Hakkımızda

İade Şartları

 

Teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde cayma hakkınızı kullanabilirsiniz. İADE SÜRECİ 

 1. İade ve değişim sürecinin başlayabilmesi için, info@eurotexso.com adresine e-posta atabilir veya 0 (216) 304 14 26  numaralı telefonu arayarak  iade bildirimi açmanız ve müşteri hizmetleri tarafından talebinize cevap verilmesini beklemeniz gerekmektedir.İadesini talep ettiğiniz ürün ve ambalajının son halini gösteren bir resim çekip info@eurotexso.com adresine e-posta ile göndermeniz durumumunda, iade süreciniz boyunca Eurotexso Müşteri Hizmetleri olarak size yardımcı olmaya hazırız.
 2. Ürün gönderimini kargo ile yapacaksanız iade kargo ücreti tarafınıza aittir.
 3. Gönderdiğiniz e-postaya iade eden kişi olarak adınızı soyadınızı, irtibat  telefonunuzu, adresinizi yazmanız gerekmektedir. Son olarak, neden iade / değişim istediğinizi ayrıntılı olarak yazmanızı rica ederiz.
 4. Bize ulaştırılan ürünler iade koşullarına uygunluğu değerlendirilir ve bu işlemin sonucunda e-posta (veya GSM) aracılığıyla bilgilendirilirsiniz.
 5. İadesi Euroteso tarafından onaylanan ürün bedelleriniz 7 iş günü içerisinde tarafınıza yapılacaktır.​

İADE KABUL ŞARTLARIMIZ

 1. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.
 2. Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
 3. Orijinal paketler iade kargosu esnasında zarar görmemeli, orijinal ambalaj ve paketlerin üzerinde etiket, yazı, not, vb. bulunmamalıdır.
 4. Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade alınmaz.
 5. Her türlü sarf malzemeleri, boya ve boya katkıları, likit ürün grupları ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir.  ​

GERİ ÖDEMELER

 

 1. Gönderdiğiniz ürün/ürünler, Eurotexso tarafından iade işleminin onaylanması durumunda 7 iş günü içinde "ürün bedeli” tarafınıza geri ödenecektir.
 2. Ürün Bedel İadesi işlemi tamamlandığında kayıtlı olan e-posta ve cep telefonunuza bilgi mesajı gönderilir.
 3. Ödeme şekli "Kredi Kartı” ve tercihiniz "Para İadesi” ise; ödemeniz online olarak kredi kartınıza yapılacaktır.
 4. Ödemenizin hesabınıza yansıması bankaların işlem sürelerine göre farklılık gösterebilir.
 5. Ödeme şekli "Havale/EFT” veya "Kapıda ödeme" ve tercihiniz "Para İadesi” ise; bildirimde bulunduğunuz IBAN hesabınıza paranız geri  ödenir.Para iadeniz alışverişinizde kullanmış olduğunuz kredi kartı veya banka hesabınıza otomatik olarak iadenizin onaylandığı anda yapılmaktadır.İade işleminin banka veya kart hesabınıza yansıma süresi ise bankanızın işlem sürecine göre değişkenlik gösterebilmektedir. 
 6. Taksitli kredi kartı ödemelerinin geri iadesinde tutarın tamamı sahibi olduğunuz kredi kartınızın bankasına tek seferde ödenir. Bu aşamadan sonra banka, bu tutarı kredi kartınıza her ay taksit tutarı kadar yatırır ve çeker (ekstreye + ve – olarak yansır ). Bu işlem taksit sayısı kadar ay devam eder. Eğer iadeden önce 1 veya 2. taksit vb. ödemiş iseniz en son 1 ve 2 . taksidi hesabınıza yatırır fakat diğerlerinde olduğu gibi bu tutarları hem yatırıp hem de çekmez, sadece ekstreye +taksit tutarı kadar meblağ yatırılır.

Eurotexso Hakkımızda

Kaliteli Ürünler

Eurotexso Hakkımızda

% 100 Para İade Garantisi

Eurotexso Hakkımızda

Çevrimiçi Destek